dres barcelona detsky Norwich | Bití Man City

dres barcelona detsky Norwich | Bití Man City 3-2 Z jedné strany, která doma způsobila šokující vítězství v Man City, na druhou. Na začátku sezóny Norwich na Carrow Road překvapivě zvítězil nad šampiony 3: 2. Za méně než půl hodiny se dostali do vedení 2: 0, ale zdálo se, že cíl Sergia Aguera na půli poločasu změnil hru. Teemu Pukki ale skóroval do pěti minut po restartu a Norwich přežil pozdní nápor po gólu Rodriho z 88. minuty. Je to jen jedna ze tří výher, které Norwich v této sezóně získal.

Sheffield United | Vítězný postup do Premier League Jaký rok pro Sheffield United. Blades v minulé sezóně vybojovali Leeds, aby získali druhé místo v fotbalové dresy pro děti s vlastním potiskem šampionátu, aby získali automatický postup do Premier League. A tuto kampaň zahájili neuvěřitelně, protože vypadají, že brání první šestku.