dres lewandowskiMonako na uzdě. Ale tato strana Mon

dres lewandowskiMonako na uzdě. Ale tato strana Monaka je neúprosná. I bez Radamela Falcaa mají řadu skvělých hráčů a jen málo z nich je tak vzrušujících jako 18letý útočník Kylian Mbappe.

Francouzský teenager skóroval na Etihad Stadium a potřeboval pouhých osm minut, aby dnes večer dostal Monaco do vedení, chladně zastrčil centr Bernarda Silvy. Guardiolův tým se prostě nedokázal vyrovnat s tempem útoku Monaka. Sergio Aguero v prvním poločase neexistoval a byl bezmocný, aby zabránil týmu Ligue 1 ve zdvojnásobení svého vedení – a celkovém vyrovnání nerozhodného výsledku – ve 29. minutě. Nádherná hra při sestavování vedla k tomu, že Benjamin Mendy našel Fabinha ve vesmíru. v boxu a Brazilec porazil Willyho Caballera sladkým úderem. Bylo to opravdu zničujících 45 minut fotbalu. Obrana City není nic k chlubení, ale Monako vytvořilo Johna Stonese a spol. vypadat jako parta hráčů druhé ligy.

BT Sport udělal velkou chybu, ale chyby City nebyly tak velké jako chyby BT Sport, který hru vysílal v televizi. Osoba ovládající grafiku byla po Fabinhově gólu trochu nadšená, protože skóre bylo nesprávně změněno na 3- 0 – ne 2-0 – a celkové skóre bylo na francouzské straně špatně 6-5. Twitter reaguje Chyba byla rychle napravena, ale ne dříve, než si toho fanoušci všimli. Twitter fotbalový dres pro děti byl zaplaven komentáři od zmatených fanoušků. Podívejte se na nejlepší z nich níže. Nebojte se, fanoušci City. Pravidla fotbalu se nezměnila nebo tak něco. Vyhraje Man City někdy Ligu mistrů pod vedením Pepa Guardioly? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!