kylian mbappe dres Ze všech týmů, proti kterým mohl

kylian mbappe dres Ze všech týmů, proti kterým mohl Alexis Sanchez debutovat v Premier League za Manchester United, to prostě musel být Tottenham. Nejdivočejší rivalové Arsenalu přivítali ve středu večer chilského reprezentanta ve Wembley a zajistili, že to bude zápas, o který se bývalý kanonýr bude velmi zajímat. aby rychle zapomněli. Sanchezovi noví zaměstnavatelé byli poraženi 2:0, přičemž první gól dal Christian Eriksen po pouhých 10,48 sekundách. Vlastní gól Phila Jonese v polovině prvního poločasu účinně zpečetil všechny tři body pro Mauricia Pochettina.

Sanchez odehrál celých 90 minut, ale nepodařilo se mu výrazněji zasáhnout. A nyní se ukázalo, že 29letý hráč zaznamenal během 90 minut tři dost trapné statistiky, které by mohly znepokojovat fanoušky United. Alexis zaznamenal tři trapné statistiky proti SpursPodle Sky Sport, Sanchez si nevytvořil jedinou šanci na skórování, byť jen pokus o střelu na branku proti Spurs. Je to poprvé, co se Jihoameričanovi nepodařilo ani jedno v zápase Premier League za celou sezónu. Při každém vystoupení za Arsenal v této sezóně Sanchez vytvořil alespoň jednu šanci na skórování nebo se pokusil vstřelit br

anku. Navíc bylo odhaleno, že hvězda s 350 000 £ týdně zaznamenala jen dva doteky uvnitř lóže Tottenhamu. Mourinhov systém nedokázal ze Sancheze dostat to nejlepší. Je tedy jasné, že systém že José Mourinho nasazený ve středu večer nedokázal z nové klubové sedmičky vytěžit maximum. Sanchez byl nasazen zcela vlevo, Anthony Martial se přesunul na pravý bok a fandil Rádi bychom viděli, jak si tyto dvě hvězdy v budoucnu vymění křídla – nebo uvidí, jak Chilan hraje středem. Mourinho levné oblečení na fotbal by to mohl udělat právě proti Huddersfield Town, v